TS1101-25EG6T
Mfr.Part #
TS1101-25EG6T
Datasheet
TS1101-25EG6T
Description
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-6
Stock
133
-3db Bandwidth :
6 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output Type :
Package / Case :
SOT-23-6
Supplier Device Package :
SOT-23-6
Voltage - Supply Span (Max) :
25 V
Voltage - Supply Span (Min) :
2 V